WhatsApp Rezervasyon

HAKKIMIZDA

About

Ankara Türkiye’nin başkenti olması hasebiyle çok önemli bir konumdadır. Ulaşım kolaylığı açısından bakıldığında; Ankara’nın dünyaya açılan kapısı Esenboğa Havalimanı yıllık 10 milyon yolcu kapasitesi ile yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca tren yolları ve metrosuyla modern ve örnek bir şehir olan Ankara, shuttle ve havaalanı transfer hizmetleriyle misafirlerine rahat ve konforlu yolculuklar sunmaktadır.

Ankara’da kongre salonları ve büyük toplantılara ev sahipliği yapabilecek oteller bulunmaktadır. Her yıl yapılan onlarca seminer, kongre ve çeşitli etkinlikler için yerli yabancı milyonlarca insan bu şehre gelmektedir. Ayrıca öğrenciler ulaşım imkanlarından sıklıkla faydalanmaktadır. Bütün bu ihtiyaçları gözeterek Ankara Esenboğa Havalimanı vip shuttle transfer hizmetimizle konforlu ve üst düzey ulaşım imkanı sağlayarak misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Ankara havaalanı alan transferi yolcuların Esenboğa’ya kadarki ulaşımlarını veya havaalanından varacakları yere kadarki yolculuklarını kapsamaktadır. Bu transfer işlemleri sırasında şu 3 konu oldukça elzemdir; vakit kaybı yaşamamak, güvenli bir yolculuk ve konfor. Bütün bu gerekleri sağlamak üzere yabancı dil bilen personelimiz, klimalı araçlarımız ve adres konusunda deneyimli şoförlerimiz Ankara seyahatinizi kolaylaştıracaktır.