3MShuttle VIP

Hızlı ve Güvenilir Shuttle Hizmeti

Size özel avantajlardan yararlanmak için hemen üye olun!

Hizmetlerimiz
Özel Araç ile Transfer
Bir araca ihtiyaç duyduğunuz her an, özel gün ve gecelerinizde misafirlerinizi karşılamak, düğün, nişan ve davetlerinizde ,özel günlerinizi unutulmaz güzellikte dakikalarla süslemek ve yaşatmak için özel şoförlü araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
Özel Kurumsal Vip Taşımacılık
Ulaşımla alakalı ihtiyaçlarınızda ister personellerinizin ister isenizde ticari işlerinizde havalimanı, otel veya şirket merkezlerinize profesyonel ekibimizle araç tercihinize göre private transfer imkanını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bunun için tek yapmanız detaylar hakkında 7/24 çalışan çağrı merkezimizi aramak.
Kafileler için Tur Hizmetleri
Yaşadığımız coğrafyanın tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini keşfetmek, muhteşem günbatımı seyirlerinin tadına varıp, size özel hizmet eden şoför ve araçlarımızlaşehiriçi ve şehirler arası tarih, sanat ve kültürel turlarınızın hazzını daha da arttırın. Özel bir seyahat geçirmek isterseniz kişiselleştirilmiş butik turlarımız hakkında bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Özel Araç ile Havalimanı Transfer
Sizler için her saatte özel bir araçla transferinizi ayarlayarak en kolay ulaşımı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Gitmek istediğiniz transfer noktasını belirledikten sonra, sizi Havalimanından alarak gitmek istediğini noktaya bırakıyoruz. Özel araçlarımız ve özel personelimizle, havalimanı transferi konusunda siz değerli müşterilerimizi istediğiniz yere kadar götürüyoruz. 7/24 her an her saatte yolculuğunuzu planlayabilir,havalimanından ulaşımı düşünmeden yolculuğunuzu güven içinde tamamlayabilirsiniz.
Şöförlü Vip Araç Kiralama Hizmeti
Sizin veya personellerinizin Ankara'da gerçekleştirecekleri iş veya siyasi toplantılarında istenilen sınıftaki araçlarımızla toplantılarını riske atmadan konusunda ve adres bilgilerinde uzman personellerimizce vip araçlarınız 7/24 hizmetinizdedir.
Özel Araç ile Kurye Paket Servisi
Şirket ve şahsi işlerinizde istenilen paket ve evrakların ekibimizce adreslerine veya havalimanı uçak kargo servisine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılması tarafımızdan verilen diğer bir hizmetimizdir.