3MShuttle VIP

Hızlı ve Güvenilir Shuttle Hizmeti

Size özel avantajlardan yararlanmak için hemen üye olun!

Hakkımızda

3M Shuttle&Vip Transportation, 2012 yılında Ankara'da hizmet vermeye başlamıştır. Yeni Havayolu firmaları kurulması ve sefer sayılarının günden güne artması yolcu sayısını da beraberinde arttırmıştır.

En uygun fiyat ve en kaliteli transfer politikasıyla 3M Shuttle&Vip Transportation hizmetinizde. 3M Shuttle&Vip Transportation olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarf edeceğiz. 3M Shuttle&Vip Transportation, olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi online alışvere uygun hale getirip daha sistematik olarak oluşturmuş bulunmaktayız. Web sitemiz üzerinden transfer rezervasyonu yapabilir, kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz gibi firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Ankara'da faliyet gösteren 3M Shuttle&Vip Transportationr, kısa sürede Ankara'nın en tercih edilen firmalarından biri olan 3M Shuttle&Vip Transportation, Türkiye'nin en iyi firmaları arasına girmek için çaba sarf edecektir. Ticari konularda 2002 yılına dayanan tecrübesi siz değerli müşterilerimize pozitif olarak yansıyacaktır. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

Bünyemizde barındırdığımız Akaryakıt İstasyonu,Termal Otel ve Sigorta Acentalığımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye aralıksız devam etmekteyiz.

www.ekopetgrup.com

www.kaplicapark.com

www.kuantumsigorta.com.tr